Ürün Detayları

Daha çok operasyon kolaylığı için tasarlanmış dünyanın ilk kare şeklindeki DR kasedi. Yatay veya dikey ayrımı yapmaksızın muayene kolaylığı sağlamaktadır. Stand üzerinde kablosuz kullanımı ile daha çeşitli pozlamalara da olanak sağlar.

Esnek Form

Kare ölçü: Kare şekli sayesinde muayene esnasında pozisyon değişimine gerek duymaz

Stand uyumluluğu: Standart bir CR kasedi ebatlarında tasarlandığı için mevcut standınıza tam uyum sağlayacaktır.

Hızlı Mod Geçişi

Muayene şekline göre kablolu ve kablosuz modları arasında 1 saniyelik bir sürede geçiş yapabilir. Kablolu modda aynı anda şarj olan kaset, kablosuz modun kullanımını kolaylaştırır.

Yüksek Kalite Görüntü

Image Intelligence: Yüksek frekans ve şablon düzeltme teknolojileri ile CR konsolu üzerinde ooptimum görüntü kalitesi

Dinamik Aralık Kontrolü: Bu işlem ile görüntü tanıma sonuçları optimize edilir. Dedektördan bağımsız olarak daha detaylı görüntüler elde edilbeilir. Bu efekt CR görüntülerine de uygulanabilir.

Geçiş Görüntüsü Optimizasyonu: Bu yeni görüntü işleme teknolojisi ile istenilen bölgelelerde çok daha yüksek kontrast elde edilebilir. Bu görüntüleme optimizasyonu pazardaki herhangi bir görüntüleme çözümü ile uyumlu çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Geliştirilmiş Menü Verileri: Geleneksel filmlere nazaran dijital görüntüleyiciler daha net görüntü verebilmektedir. Bu netliği sağlayan temel değişkenlere odaklanarak FUJİFİLM parlaklık ve kontrastın ayarlanabildiği yeni bir menü tasarlamıştır. Böylece her muayenede en net görüntü elde edilebilir.

FUJİFİLM’in Yeni Teknolojisi: ISS Yöntemi

ISS yönteminin temel karakteristiği TFT sensörünün sintilatörün önüne yerleştirilmesidir. Bu sayede röntgen sinyalleri yüksek oranda düşürülür. Bunun yanında odak noktasında yoğunlaşan ışınlarla da görüntü kalitesi yükselir.

Ürün Özellikleri

Ürün Tipi: Kaset büyüklüğünde detektör

Sintilatör: GOS

Detektör toplam ebat: 460 x 460 x 15 mm

Ağırlık: 4.0 kg

Çözünürlük: 2816 x 2816 piksel

Wireless standartları: IEEE 802.11n, 5.2 GhZ

Önizleme: Ortalama 1 saniye

Görüntü işleme süresi: Kablolu 8 saniye, kablosuz 11 saniye

Batarya şarj süresi: Ortalama 3 saat

Batarya ömrü: Standby: 3 saat 30 dakika, Pozlama sayısı: 500 pozlama